Cowlook - Anasayfa

Cowlook


Cowlook,aracılığı sayesinde oyun oynayarak kullanıcılarına para kazandıran ve kısa zamanda gelişen güvenli bir sanal oyun platformudur.
Dilediğiniz hayvanları satın alarak kendi tercihinize uygun bir pazar yaratabilir ve artık burada güvende olan hayvanlarını gün içerisinde size sağladıkları üretimlerini toplayıp satarak kazanmaya başlayabilirsiniz!
Her geçen gün sağladığı imkanlar eşiğinde daha fazla kullanıcıyı bünyesinde barındırabilen ve kendini sürekli olarak geliştiren bu sanal platform sayesinde sizde hemen ücretsiz üyelik ile aramıza katılarak keyifli vakit geçirmenizi sağlayıp,eğlencenizi kolaylıkla fırsata dönüştürebilme imkanını yakalayabilirsiniz.
ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA ANINDA KAZANMAYA BAŞLAYIN!
Oyun üyeliği tamamıyla ücretsiz olmakla birlikte içeriğinde diğer benzer sistemlerde yer alan depo sınırı,ödeme puanı gibi kısıtlamalar mevcut değildir.Üstelik sisteme giriş yapan her kullanıcıyı,onları karşılayacak olan süpriz hediyeler bekliyor!
HAYVAN ALARAK GÜNLÜK ÜRETİMİNİZİ ARTTIRIN!
Market'te yer alan ve farklı saatlik üretim puanlarına sahip olan hayvanlar tercihine uygun olanları satın alabilir ve günlük üretimini arttırarak kazancını yükseltebilirsin.Puan olarak oluşan hayvanlerin üretimleri kullanıcılara Altın ve TL olarak dönüş yapmaktadır.
Biriken Altın miktarın ile yeni hayvanlar satın alabilirsin.
ETKİNLİKLER VE GÜNLÜK BONUSLAR SAYESİNDE GELİŞİMİNİZİ HIZLANDIRIN!
Her hafta gerçekleştirilen etkinlikleri ve gün içerisinde sana belirli zaman aralıklarıyla sunulan bonusları takip ederek gelişimini kolay yoldan hızlandırabilme fırsatını yakala!
PARANIZI ANINDA ÇEKİN!
Oyun için birikimlerinizi dilediğiniz an hızlı ve zahmetsiz bir şekilde talep edebilirsiniz.
Tüm ödemeleriniz anlık olarak PaPara hesabınıza gönderilir.

Giriş   Kayıt Ol   Yardım   Hakkımızda

© 2024 Copyright Cowlook